• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/sbbilisim/?ref=bookmarks
  • https://plus.google.com/118001552809578241927?hl=tr
  • https://twitter.com/sb__bilisim

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

1- Yazılımınız açık kaynak kodlu hazır yazılım mıdır ?

Cevap : Hayır. Tamamen kendi özgün sistemimizdir.2- Banka entegrasyonları ve aracı ödeme sistemleri (iyzico , paytr , payu) entegrasyonları mevcut mudur?

Cevap : Evet. Tüm banka entegrasyonları ve aracı ödeme sistemi entegrasyonları aktif durumdadır. Başvurunuz ilgili kurum tarafından onaylandığında panelden ayarları yaparak 2 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.


3- N11, Gittgidiyor gibi pazar alanlarına uygun xml çıktısı alabiliyor muyuz?

Cevap : Evet, paketiniz destekliyorsa N11, Gittigidiyor, Sanalpazar, Hepsiburada, Cimri, Akakçe gibi tüm pazar alanı ve karşılaştırma sistemlerine uygun formatta xml çıktısı alabilirsiniz.4- N11, Gittigidiyor gibi pazar alanları ile api entegrasyonu mevcut mudur?

Cevap : Evet, paketiniz destekliyorsa N11, Gittigidiyor sistemleri ile Sb bilişim sistemi tam entegre çalışmaktadır. Sitenize eklediğiniz ürünleri n11, gittigidiyor mağazalarınızda kolaylıka ve otomatik olarak yayınlayabilir, siparişleri tek panelden yönetibilirsiniz.5- Paket ücretini bir kez mi ödüyoruz ? Her yıl ödememiz gereken sabit ücret var mı?

Cevap : Paket ücreti tek seferliktir. Her yıl ssl sertifikası , haftalık yedekleme, barındırma ve 7/24 teknik destek hizmetlerini kapsayan 500 tl yıllık ücret bulunmaktadır.6- Css Kodlaması biliyorum, ftp ile tasarıma kendim müdahele edebilir miyim?

Cevap : Evet, isterseniz düzenlemek istediğiniz alanı bize iletebilirsiniz, isterseniz html ve css dosyalarına erişim sağlayabileceğiniz ftp bilgilerini size iletiyoruz kendiniz dosyalar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. 

7- Stoklu Çalışmıyorum. Farklı tedarikçilerden xml ile ürün çekmek istiyorum bu mümkün müdür?

Cevap : Evet, paketiniz destekliyorsa farklı tedarikçilerden otomatik ürün çekimi yapabilirsiniz.